Jesteś tutaj: Start / Praca

Praca

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Konkurs na stanowisko Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu - dokumenty należy składać w terminie do dnia 6 lutego 2023 r. do godz. 15.30

31 stycznia 2023

Poszukujemy pracownika na stanowisko: kucharz

19 stycznia 2023

 Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza poszukuje pracownika na stanowisko: Kucharz

Obowiązki:

  • Przygotowywanie posiłków w zakresie żywienia zbiorowego
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Współpraca z pozostałym personelem (pomoce kuchenne)
  • Obsługa maszyn gastronomicznych
  • Przestrzeganie zasad dobrej praktyki w trakcie całego procesu produkcyjnego
  • Przestrzeganie przepisów sanitarnych oraz przepisów BHP i Ppoż.

Wymagania:

  • wykształcenie gastronomiczne
  • doświadczenie na stanowisku kucharz min 1 rok
  • Mile widziana aktualna książeczka sanepidowska
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność do pracy weekendy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • możliwość rozwoju, szkolenia
  • świadczenia socjalne dla pracowników
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

 Спеціалізована лікарня ім. А. Фалькевич шукає працівника на посаду: Кухар

Обов'язки:

  • Приготування страв у сфері масового харчування
  • Підтримання порядку на робочому місці
  • Співпраця з іншим персоналом (помічники на кухні)
  • Сервісне обслуговування громадського харчування
  • Дотримання принципів належної практики протягом усього виробничого процесу
  • Дотримання санітарних норм, а також правил охорони праці та протипожежного захисту.

Вимоги:

  • гастрономічна освіта
  • досвід роботи кухарем не менше 1 року
  • Вітається діючий санепідбуклет
  • самостійність і дуже хороша організація роботи
  • сумлінність, надійність та відповідальність
  • Готовність до роботи у вихідні дні

Ось що ми пропонуємо:

  • трудовий договір на повний робочий день
  • необхідні робочі інструменти
  • цікава та відповідальна робота
  • можливості розвитку та навчання
  • соціальні пільги працівникам
  • співфінансування на спортивну картку
  • можливість приєднання до групового страхування життя

Poszukujemy pracownika na stanowisko: kuchenkowa / pomoc kuchenna

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza poszukuje pracownika na stanowisko: kuchenkowa/ pomoc kuchenna

Obowiązki:

  • Utrzymywanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów.
  • Przygotowywanie warzyw i owoców do obróbki.
  • Gastronomiczny rozbiór mięsa.
  • Wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie zgodne z poleceniem kucharza.
  • Wydawanie potraw zgodnie z gramaturą dla chorych na poszczególne oddziały, oraz pakowanie w pojemniki do transportu posiłków.
  • Zabezpieczenie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych.
  • Wykonywanie swojej pracy zgodnie z zasadami systemu HACCP – GMP.

Wymagania:

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie/umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

Zatrudnimy lekarzy i pielęgniarki z Ukrainy

25 marca 2022

Спеціалізована лікарня iмені А. Фалькевича запрошує  лікарів терапевтів, педіатрів та медсестри з України.

Зацікавлені можуть зв’язатися з нами за телефоном: ☎️71/3774109 або електронною поштою: ???? kadry@falkiewicza.pl

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza zatrudni lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy pediatrów oraz pielęgniarki z Ukrainy.

Osoby zainteresowane zachęcamy do  kontaktu pod numerem telefonu : ☎️ 71/3774109 lub mailowo : ???? kadry@falkiewicza.pl

Ewa Teklińska

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-03-25
Data publikacji:2019-03-25
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:22335