Szybki Kontakt

 
 

All rights reserved. Designed by InterMore.pl.

Dział Anestezjologii

Dział Anestezjologii - Zdjęcie

Dział Anestezjologii świadczy usługi w ramach współpracy z innymi oddziałami Szpitala i zajmuje się leczeniem w zakresie:

  • znieczulenia pacjentek do zabiegów operacyjnych w zabiegach ginekologiczno – położniczych,
  • opieki okołooperacyjnej nad znieczulanymi pacjentkami, przygotowywaniem do znieczulenia oraz opieka poznieczuleniowa, w tym uśmierzanie bólu pooperacyjnego,
  • całodobowa analgezja bólu porodowego poprzez zastosowanie znieczulenia epiduralnego ciągłego lub podanie silnych leków przeciwbólowych dożylnie
  • interwencji anestezjologicznych na terenie szpitala
  • kwalifikacji pacjentek do znieczulenia w Poradni Anestezjologicznej;

Kobiety decydujące się na metodę łagodzenia bólu porodowego – znieczulenie epiduralne ciągłe - wypełniają ankietę anestezjologiczną oraz wstępną zgodę na znieczulenie porodu. Ostatecznej kwalifikacji do przeprowadzenia znieczulenia zewnątrzoponowego porodu dokonuje specjalista anestezjolog w porozumieniu z prowadzącym poród lekarzem położnikiem i pacjentką. Znieczulenie zewnątrzoponowe jest bezpłatne. Nad jego przebiegiem i bezpieczeństwem czuwa specjalista anestezjolog.

 

 

Kierownik Działu Anestezjologii

Dr Zbigniew Olszowy
Tel. 71 37 74 175
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szpital Falkiewicza -
Zmieniamy się na lepsze...

Prześlij swoje sugestie i pomysły...
Dane kontaktowe
Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ul. Warszawska 2
52-114 Wrocław

Kontakt
tel. 71 37 74 100
fax 71 346 51 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 899-22-27-939
REGON: 931082610

© Wszelkie prawa zasteżone.
Designed by InterMore