Szybki Kontakt

 
 

All rights reserved. Designed by InterMore.pl.

Gabinet Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej

Poradnia/Gabinet Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej - Zdjęcie
 1. Nocna i Świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8 do godziny 8 dnia następnego.
 2. Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej są bezpłatne dla osób ubezpieczonych i udzielane bez skierowania w dowolnym punkcie nocnej opieki.
 3. Świadczenia zdrowotne realizowane są w punktach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej i nie są związane z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, do którego świadczeniobiorca jest zapisany.
 4. Dyżurujący w poradni lekarz udziela porad:
  • w warunkach ambulatoryjnych,
  • telefonicznie,
  • a w przypadkach medycznie uzasadnionych – w domu pacjenta.
 5. W dni ustawowo wolne od pracy całodobowo oraz w dni powszednie w godzinach 18.00 – 8.00 pacjentom przysługują także zabiegi pielęgniarskie w ramach porady udzielonej przez lekarza dyżurującego oraz zabiegi wynikające z ciągłości leczenia. Zabiegi te mogą być wykonywane przez pielęgniarkę w gabinecie zabiegowym lub w domu pacjenta.
 6. Każdy ubezpieczony, bez względu na miejsce zamieszkania, może skorzystać z pomocy nocnej lub świątecznej, tam gdzie ma najbliżej.
 7. W razie potrzeby lekarz dyżurny może skierować pacjenta do szpitala lub wezwać karetkę pogotowia. Z opieki lekarskiej i pielęgniarskiej udzielanej w poradni nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej można skorzystać w przypadku nagłego zachorowania lub pogorszenia stanu zdrowia.

 

Tel. Do rejestracji : 71 37 74 116
Lokalizacja : poziom 0

Szpital Falkiewicza -
Zmieniamy się na lepsze...

Prześlij swoje sugestie i pomysły...
Dane kontaktowe
Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ul. Warszawska 2
52-114 Wrocław

Kontakt
tel. 71 37 74 100
fax 71 346 51 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 899-22-27-939
REGON: 931082610

© Wszelkie prawa zasteżone.
Designed by InterMore