Szybki Kontakt

 
 

All rights reserved. Designed by InterMore.pl.

RODO

Szanowni Państwo,

W celu spełnienia obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym dalej RODO, Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu przekazujemy Państwu treść klauzul informacyjnych:

Klauzula informacyjna dla Pacjenta dostępna jest również w poczekalniach Izby Przyjęć oraz w Oddziałach Szpitalnych.

We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych mogą się Państwo skontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych p. Michałem Przybycieniem.

Z inspektorem mogą Państwo skontaktować się elektronicznie wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 71 37 74 256

Wzór wniosku o realizację praw osób, których dane dotyczą: do pobrania

Realizacja Państwa wniosku nastąpi w terminie do miesiąca od jego wpływu do Szpitala. W uzasadnionych przypadkach termin realizacji może zostać przedłużony o kolejne 2 miesiące, o czym poinformuje Pana/Panią w stosownej korespondencji ze wskazaniem przyczyn opóźnienia.

Szpital Falkiewicza -
Zmieniamy się na lepsze...

Prześlij swoje sugestie i pomysły...
Dane kontaktowe
Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ul. Warszawska 2
52-114 Wrocław

Kontakt
tel. 71 37 74 100
fax 71 346 51 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 899-22-27-939
REGON: 931082610

© Wszelkie prawa zasteżone.
Designed by InterMore