Szybki Kontakt

 
 

All rights reserved. Designed by InterMore.pl.

Narodziny Mocy - podcast Spotify

Witajcie w serii podcastów pt. „Narodziny Mocy”, w której zgłębiamy świat ciąży, porodu i połogu. Nasze wywiady z doświadczonymi specjalistami stanowią niezastąpione źródło informacji dla przyszłych mam oraz ich bliskich.

Czy macie pytania dotyczące ciąży? Zastanawiacie się, jak przygotować się do porodu? A może interesują Was rozmowy z lekarzami o opiece nad noworodkiem? Nasze podcasty to skarbnica wiedzy, której celem jest udzielenie odpowiedzi na Wasze pytania i zapewnienie wsparcia w ważnym okresie oczekiwania na przyjście na świat Waszego Maleństwa.

Nasi eksperci, włączając w to lekarzy, położne, psychologów i inne specjalistyczne kadry medyczne, dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz praktycznymi poradami. Każdy odcinek to okazja do zgłębienia tematów, które są istotne dla zdrowia i dobrostanu zarówno matki, jak i dziecka.

Zapraszamy do wysłuchania naszych podcastów, które są dostępne do odsłuchania na platformie Spotify. Niech ta seria stanie się dla Was nie tylko źródłem informacji, ale również drogą do pewności siebie w tym wyjątkowym okresie.

Dołącz do naszej społeczności i zgłębiaj wiedzę na temat ciąży, porodu i połogu razem z nami!

LINK: https://open.spotify.com/show/4mShaxpsNmdBJKobhhIFyx?si=81ffe58b3a464830 

Szpital Falkiewicza -
Zmieniamy się na lepsze...

Prześlij swoje sugestie i pomysły...
Dane kontaktowe
Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ul. Warszawska 2
52-114 Wrocław

Kontakt
tel. 71 37 74 100
fax 71 346 51 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 899-22-27-939
REGON: 931082610

© Wszelkie prawa zasteżone.
Designed by InterMore