Szybki Kontakt

 
 

All rights reserved. Designed by InterMore.pl.

Oświadczenie

W związku z informacjami pojawiającymi się w domenie publicznej dotyczącymi naszego szpitala pragniemy jednoznacznie oświadczyć, że nasza placówka działa zgodnie z wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa.

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza jest szpitalem publicznym, finansowanym przez publicznego podatnika, działającym na rzecz wszystkich pacjentów niezależnie od ich pochodzenia, wiary i innych przekonań. Nasza placówka, kierownictwo szpitala, pracujący tu lekarze, położne, pielęgniarki i pozostały personel za swój nadrzędny cel stawiają sobie dobrostan naszych pacjentów. To zawsze był, jest i będzie priorytet naszych działań. Potwierdzają to liczne opinie naszych pacjentów.

Dbając o dobrostan pacjentów szpital cały czas rozwija się i wprowadza nowe innowacyjne metody leczenia. Jest to odpowiedź na potrzeby pacjentów całego naszego regionu. Terapie te, zgodne z najnowszą wiedzą naukową, w marcu 2024 roku zostały nagrodzone przez czasopismo Rynek Zdrowia i Portal Samorządowy jako najlepszy program zdrowotny w Polsce.

Sukces naszej placówki to sukces całego jej zespołu. W sposób znaczący, na co zwracają uwagę nasi pacjenci, udało się poprawić jakość opieki okołoporodowej, zwiększyć dostęp w ramach finansowania NFZ do drobnych i dużych zbiegów ginekologicznych i operacyjnych, zwiększyliśmy także dostęp do naszych poradni w tym ginekologicznych, rozwijamy diagnostykę i przyczynowe leczenie niepłodności.

Co dla nas bardzo ważne Szpital im. A. Falkiewicza jest przyjaznym miejscem nie tylko dla naszych pacjentów ale także dla wszystkich jego pracowników. Jest miejscem funkcjonującym zgodnie z wszelkimi zasadami inkluzywności, gdzie każdy ma prawo do swoich poglądów i przekonań i gdzie nie ma miejsca na mobbing i każdy jest szanowany.

Próba jednostronnego, nie zgodnego z prawdą i stanem faktycznym przedstawiania sytuacji w naszej placówce, powodowana czy to próbą uwikłania nas w kampanię wyborczą czy złą wolą, jest nieuprawniona i godzi w dobre imię nie tylko naszej placówki i jej kierownictwa a przede wszystkim jej pracowników i naszych pacjentów czemu w sposób stanowczy się przeciwstawiamy.

Zespół Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu

Szpital Falkiewicza -
Zmieniamy się na lepsze...

Prześlij swoje sugestie i pomysły...
Dane kontaktowe
Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ul. Warszawska 2
52-114 Wrocław

Kontakt
tel. 71 37 74 100
fax 71 346 51 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 899-22-27-939
REGON: 931082610

© Wszelkie prawa zasteżone.
Designed by InterMore